Boršov nad Vltavou

Nabízíme ubytování v přízemí rodinného domu v Boršově nad Vltavou u Českých Budějovic cca 5km. Dům se nachází u silničního mostu, který je nad silnicí č. 3 = E55 a to ve směru z Českých Budějovic do Českého Krumlova a ke státní hranici (přechod Dolní Dvořiště). Celkem je možné ubytovat 8 osob ve třech pokojích. Parkování přímo u domu. Pokoje 1x4, 1x3 , 1x1. Ceny za ubytování jsou smluvní.

Křemže

Nabízíme ubytování rodinného domu v Křemži. Obec se nachází pod horou Kleť 15km od Českého Krumlova. Dům se nabízí celý nebo je možnost ubytování v jednotlivých pokojích. Dům je kompletně vybaven: kuchyň, prádelna s AP, garáž pro dva OA, místnost na stolní tenis, zahrada s možností grilování na letní pobyt možno přiobjednat bazén 3m. Jídelna + obývací pokoj s TV a krbovými kamny. V domě jsou 2 koupelny + 3 wc. Pokoje: 1x4, 1x3, 1x2, možnost přistýlky.
V okolí je mopžnos cykloturistiky, jízdy na koních, pěší turistiky nebo možnost vodních spourtů - sjíždění řeky Vltavy. Ceny za ubytování jsou smluvní.

Přední Výtoň

Nabízíme pronájem v chatě u Lipenského jezera v obci Přední Výtoň. Chata je kompletně vybavena kuchyní, obývací pokoj s TV a krbovými kamny, 3x ložnice 1x2,1x2,1x2. Možnost přistýlky. Zahrada s možností grilování nebo posezení s výhledem na jezero. V chatě je jedna koupelna s WC. Chata se nachází v rekreační oblasti Lipenského jezera, kde je možnost vodních sportů, koupání, cykloturistika, jízdy na koních, rybolob a další vyžití. Možnost zapůjčení rybářské pramice. V obci je též v provozu písková pláž včetně dětského hřiště - houpačky, prolézačky apod. Chatu nabízíme na týdení pobyty od soboty do soboty. Ceny za ubytování jsou smluvní. Chata se nabízí mimo zimní období od 15. dubna do 15. října